دوره های استاد محمد سعید شریفان

سوابق کاری

- ایشان نزدیک به بیست سال سابقه فعالیت در واحدهای روابط عمومی و آموزش، انفورماتیک و خدمات نوین، طرح و برنامه و بازاریابی ستادی و امور معاونت شعب بانک و تدریس دوره های آموزشی بانکداری جامع (شرکتی، اختصاصی و مجازی) و همکاری در تالیف جزوه های آموزشی و عضویت در کارگروه های تخصصی بانکداری الکترونیک و خدمات نوین، تدوین طرح های توجیهی، فنی، مالی و اقتصادی پروژه ها در بخش های مختلف اقتصادی و همچنین نزدیک به ده سال سابقه کارشناسی رسمی دادگستری استان اصفهان در رشته رایانه و فناوری اطلاعات در زمینه های رسیدگی و ارزیابی سخت افزار و نرم افزار، شبکه های رایانه ای و اینترنتی، جرایم در فضای مجازی و حقوق مالکیت معنوی و پدیدآورندگان نرم افزاری و کارشناسی بیش از دهها پرونده ارجاعی از محاکم قضایی و شوراهای حل اختلاف و ... را در کارنامه ی درخشان کاری خود دارا می باشند.

تخصص

  • سابقه تالیفی: مدیر مسئول انتشارات آینده نگار شریف و گردآوری و تالیف چندین جلد کتاب در حوزه های تخصصی فناوری اطلاعات و بانکداری با نام های بانکداری مدرن، امنیت در بانکداری، مراکز داده، بانکداری در شبکه های اجتماعی مجازی، بانکداری الکترونیک، آموزش مجازی و همچنین تولید محتوای الکترونیک، ویراستاری علمی و انشایی چندین جلد کتاب و فعالیت در نشر مجازی و همکاری با مولفین حقیقی و حقوقی و ...
  • طراحی و توسعه فناوری های مالی ( (FINTECH) با تمرکز بر روی تولید خدمات و محصولات بانکی و بانکداری اختصاصی.
  • طراحی و توسعه خدمات و محصولات بانکداری جامع (شرکتی، اختصاصی و مجازی) و بانکداری در شبکه های اجتماعی مجازی.
  • مستندسازی دانش فنی (تصریحی و تجربی) بنگاه های صنعتی، تولیدی و دانش بنیان از بدو تاسیس و به خصوص نوآوری های فناورانه مالی.
  • استقرار سیستم و نظام مدیریت تکنولوژی در سطح بنگاه های صنعتی و تولیدی و به ویژه شرکت های دانش بنیان و تدوین نقشه راه تکنولوژی.
  • پشتیبانی تخصصی و حرفه ای ارزش گذاری و قیمت گذاری، تجاری سازی و بازاریابی محصولات فناورانه و فناوری های نو و جدید(HI TECH)
  • بومی سازی دانش مدیریت تکنولوژی و انتقال مناسب و اثربخش تکنولوژی در سطوح مختلف ملی، منطقه ای و جهانی و تهیه مدل اختصاصی برای بنگاه.

ویژگی های تدریس

سابقه علمی: دانشجوی دکترای مدیریت تکنولوژی (گرایش انتقال تکنولوژی و حقوق مالکیت معنوی) در دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی (علوم و تحقیقات تهران) و مدیریت اجرایی و مهندسی کامپیوتر و دارای گواهینامه های تجارت الکترونیک از دانشگاه مجازی اصفهان، پدافند غیرعامل از دانشگاه صنعتی مالک اشتر و ... ایشان در سابقه ی آموزش خود تدریس دوره های آموزشی دانشگاهی (و سازمانی) در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات، مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات، مدیریت تکنولوژی و نوآوری، خلاقیت و نوآوری، بانکداری جامع، ICDL، در دانشگاه صفاهان، سازمان مدیریت صنعتی، بانک رفاه، موسسات آموزشی عالی آزاد و غیرانتفاعی و فنی و حرفه ای و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان و ... را دارا می باشند. همچنین در سوابق پژوهشی ایشان می توان به ارائه مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی مدیریت تکنولوژی با اقتباس از پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع ارزیابی فناوری اطلاعات در فضای مجازی با ملاحظات پدافند غیرعامل (امنیت، ایمنی و پایداری) و ارائه مقالات مختلف در سایر کنفرانس ها و همایش های ملی و استانی و سابقه دبیری علمی و اجرایی و انجام تحقیقات و پژوهش های صنعتی و تدوین برنامه های استراتژیک و مستندسازی دانش فنی و تجربی بنگاه های صنعتی، تولیدی و دانش بنیان و ... اشاره نمود.آخرین مطالب منتشر شده توسط محمد سعید شریفان

تخصصی ترین سمینار با محوریت خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی سالن های زیبائی با سخنرانی اساتید برتر این حوزه برگزار ...

پروفایل سایر اساتیدخطا در ارسال دیدگاه

لطفا فیلد های خالی را تکمیل نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ارسال شد

با تشکر!

خطا در ارتباط با سرور

لطفا اندکی بعد تلاش فرمایید!

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد

کاربرگرامی بزودی با شما تماس خواهیم گرفت

کاربرگرامی اطلاعات شما ثبت شده است

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

خطا در ارسال فرم

لطفا اطلاعات ورودی مانند تلفن همراه را چک فرمایید